Kayıtlar

Temmuz 18, 2014 tarihine ait yayınlar gösteriliyor

Zümrüdü Anka Kuşu Gerçek Midir ?

Resim
Zümrüdü Anka Kuşu Gerçek Midir ? Zümrüdü Anka Kuşu,Zümrüdü Anka Kuşu Gerçekten Var mıdır ?,Zümrüdü Anka Efsanesi Gerçek Midir ? Zümrüdü Anka Hakkında … Zümrüdü anka veya diğer ismiyle simurg efsanevi bir kuştur pers mitolojisi kaynaklı olsada zamanla doğu mitoloji ve efsanelerinde de yer edilmiştir Senmurw(pehlevi) ve Sina-Mru(pazand),Huma Kuşu,Devlet Kuş bilinen diğer isimlerindendir.Ayrıca zaman zaman sadece anka kuşu olarak da anıldığı olmuştur.Türk Mitolojisinde karşılığı Tuğrul Kuşu’dur. Batı Kültüründe ise Phoenix adıyla anılır. Mistik Kuş Zümrüdü Anka Fars sanatında kuş şeklinde, kanatlı dev bir yaratık olarak resmedilmiştir. zaman zaman köpek başına ve aslan pençelerine sahip bir tavus kuşu olarak da resmedilmiştir. Bazen insan yüzüyle de resmedildiği Olmuştur. Bir bölümü memeli olduğu için yavrularını emzirirdi. yılanlara karşı bir düşmanlığı vardı ve yaşadığı yer fazlasıyla sulaktı. Bir Antik İran tanımında, Zümrüdü Anka, Kendisini Alevlerle kaplayana kadar 1700 yıl yaşar; …

Samsung Galaxy S5..(Replika)

Resim
Samsung Galaxy S5 Replika Dedim Yanlış Duymadınız .Replika Ne diyeceksiniz İşte Cevabı...
-Replika birebir kopya anlamına gelmektedir.Aynı ürünün kopya edilerek çok benzer hale getirilmesidir replika öz anlamı şudur:
-Türkçe Sözlükte anlamı aslına çok benzeyen kopya anlamına geliyormuş
                                       Gerçektende Öyle ... Ben 1 tane aldım. Dışarıdan herkes gerçek sanıyor.Tabi telefonun gerçeği olmadığını anlaması için 1-2 saat süre gerekiyor. Ama 1.kalitesi olması şartıyla, eğer 1.kalite olmazsa gerçek olmadığı dıştan da anlaşılır içindende hemde 10 saniyeyi geçmez. Samsung Galaxy S5 Replika telefonunun piyasa fiyatı 350-400 TL arası değişiyor istek olursa eğer size ilk indirimli 1.kalite Replika ürününü 350 TL'den verebilirim.Telefon Videosu çektim.Videoyu çok yakında siteme ekliyeceğim.Dediğim gibi ürün s5 ile aynı diyebilirim bir kaç özelliği dışında s5'in aynısı denilebilir.Ama durumu olanlar samsung galaxy s5 orjinal ürününden alabilir.
RESMİ: bireb…